Banyo Dolabı

Üst düzey kalite ile estetiği bir arada hissedeceğiniz Banyo Modelleri; ister modern kapak ister klasik kapak tarzı, zengin renk seçenekleri ve fonksiyonel modül yapısı ile çözümler sunarak evinizin en önemli noktalarından banyonuza konforu ve şıklığı taşıyor.

Ekonomik Banyo Dolapları: Banyonuzda dolap koyabileceğiniz alan fazla geniş değilse, uygun fiyatlı bir dolap arıyorsanız ekonomik banyo dolabı çeşitlerimizi mutlaka görmelisiniz. 


Banyo Dolabı

Ekonomik banyo dolabı çeşitlerimizde genellikle dayanıklı ve 1. sınıf MDF malzeme üzeri lake kaplama tekniği kullanılmaktadır. Birbirinden farklı tasarım ve kullanım amacına uygun ekonomik banyo dolabı modellerimiz, banyonuza ferah bir ortam sağlayacaktır.

Lüks Banyo Dolapları: Yeni bir eve taşındınız ya da yeni evlendiniz. Hayatınızdaki birçok şey gibi, banyo dolabı da artık yeni olmalı. Evinizdeki eşyaların görünümüne uygun ama aynı zamanda tasarımıyla da dikkat çeken bir banyo dolabı istiyorsunuz. Aradığınız bu banyo dolabı aynı zamanda çok da dayanıklı olmalı değil mi?. Özenle tasarlanmış, en kaliteli malzemeler kullanılmış ve kendine baktıran bu banyo dolapları, banyonuzdaki kalabalığı da ortadan kaldıracak şekilde tasarlandı. Birbirinden çok farklı modeller ve malzemeler kullanılarak üretilenLüks Banyo Dolaplarıdayanıklılık ve gösterişi bir arada bulunduran modellerin yanı sıra, modern tasarımları ile olabildiğince sade banyo dolabı modellerini de içinde barındıran çeşitliliğe sahiptir.

Banyo Dolabı

Ahşap Banyo Dolapları: Hem kaliteli, hem gösterişli hem de ağırbaşlı bir banyo dolabı arıyorsanız ahşap banyo dolabı modellerimize bir bakın. İşçilik ve tasarım kalitesi bakımından oldukça üst seviyede olan ahşap banyo dolabı modelleri, banyonuzun görüntüsünü bir anda değiştirecek ve içeriye huzur katacak renklerde ve şekillerde tasarlanmıştır. Birkaç parçadan oluşan ahşap banyo dolabı modelleri aynı anda birçok fazlalığı banyonuz dan toparlamanızı sağlar. Farklı malzemelerden ve ağaçlardan üretilen ahşap banyo dolabı modellerinde, bir banyo dolabının taşıyabileceği en fazla özellik bir arada sunulmaktadır. Doğal ahşabın sıcaklığını seven müşterilerimiz için tercih edilecek cinsten banyo dolabı modelleridir.