Ray Kapak Dolap

Bir çok kişi için yaşadığı alan, evleri aynı zamanda bunların bakımı ve görünümü de çok önemlidir. Ev bakımına ve temizliğine olduğu kadar evin şık bir görüntüde olmasına herkes dikkat eder. Evinize en çok yakışan eşyaları en güzel süsleri arar durursunuz. Evinizdeki eşyalarınızın hem renklerine hem de modellerine oldukça dikkat edersiniz. Biz de size bir de bizim ray dolap kapak modellerimize bakın diyoruz. Oldukça hoş ve şık görünümlü bu ray dolap kapakları evinizi oldukça şık gösterecek. Birbirinden farklı renk ve modellerde ray dolap kapaklarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz. 

Ray Kapak Dolap

Birçok kapak modelimiz mevcuttur. İstediğiniz renk ve modeli sizin için hazırlayabiliriz. Kullandığımız materyalleri en kaliteli olacak şekilde seçerek uzman ekibimiz tarafından özel mimari tasarımlarla sizlere sunuluyor. Son zamanlarda en çok trend olan beyaz, krem, gri ve kahverenginin tonları evinize oldukça hoş bir hava katıyor ve tarz dolaplara sahip olmuş oluyorsunuz. Dolapların içi kadar dış görüntüsünün de önemi büyüktür. İsterseniz aynalı kapaklar, isterseniz düz kapaklar, isterseniz de özel olarak çizilen farklı desenlerdeki kapak modelleri ile şık görünümlü ürünler seçebilirsiniz. Birçok zevke uygun modelimiz mevcuttur.

Ray Kapak Dolap

Tamamen ayna görünümlü ya da aynaların üzerine çizilmiş çiçekli veya ilginç desenli modellerimiz sizlerin hizmetindedir. İster genç odası, ister çalışma odası, ister oturma odası nerede isterseniz hem klasik hem de spor modellerimizden birini seçip evinizi en güzel şekilde renklendirebiliriz. Özellikle beyaz kapaklara çizilmiş olan siyah renklerdeki desenli ray dolap kapaklarımız ve tamamen aynadan oluşanlar oldukça ilgi görüyor. Çizgi çizgi çizilmiş ve birbirinden ayrılmış görünümlü kapaklarımız gibi birçok zevke hitap eden modellerimizi bulmanızın imkanı var. Sizin zevkinize en çok hangisi uyuyorsa evinizi onlarla renklendirmelisiniz. Oldukça uygun fiyatlara bulabileceğiniz ray dolap kapak modelleri için zaman kaybetmeden  Akkan Mobilya‘ya gelip bakmalı ve evinizi şık bir görünüme ulaştırmalısınız.