Vestiyer – Portmanto

Bir eve ilk girdiğinizde dikkatinizi çeken ilk şey kesinlikle vestiyerdir. Vestiyer modelleri evin yapısına ve dekorasyonuna göre farklılık gösterebilir. Vestiyer genellikle evlerde dış kapıya yakın yerlerde bulunan dolap veya askılıklardır. Günümüzde mobilya sektörünün gelişmesi ile birlikte ev mobilyalarıda farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Bu tasarımlardan etkilenen mobilyalardan biri olan vestiyer modelleri ev dışında kullandığımız giysi, şapka türü eşyaları ve ev içinde kullandığımız terlik gibi eşyaların saklanmasında veya asılmasında büyük önem taşıyor.

 

Vestiyer-Portmanto

Eve gelen misafirlerin ilk gördüğü mobilya olması vestiyer modelleri seçimini zorlaştırıyor. İşlevsellik ve görünüm olarak bir çok vestiyer modeline rastlamak mümkün. Üzerinde boy aynası olanlardan tutun yanında küçük eşyaları koymak için ufak bir dolabı olanlarıda bulunabilmektedir.

Evinize yaptıracağınız vestiyer konusunda sizlere fikir oluşturacak bazı uygulamalarımızı sunuyoruz. Evinize gelen misafirlerinizi daha kapı girişinde büyülemeye başlayacaksınız. Değişik renk alternatifleri, aynalı ve sürgülü vestiyer modellerimizle hizmetinizdeyiz.

Vestiyer Portmanto

Eve girişlerde dikkatimizi çeken ilk mobilya portmantodur. Sadece ayakkabı, palto,mont gibi eşyalarımızı koymak için tasarlanmış bir mobilya olmaktan öte evlerin, hol, antre gibi dış kapı girişlerinde bulunan boş alanın değerlendirilmesinde de kullanılır.

Ahşap, krom, metal gibi çeşitli malzemeler kullanılarak müşterilerimizin zevkine göre tasarlanıp üretilen portmanto modellerimiz evinizin estetiğini tamamlayan bir parçadır. Bazı modellerde ayna kullanılarak ortamın daha büyük ve aydınlık gözükmesi sağlanabilir. Kullanılan raflar, çekmeceler ve gizli gözler size yer tasarrufu sağlar. 

 

Sürgülü ve modern portmantolar, birbirinden güzel vestiyer ve ayakkabılık modelleri Ünye’de Akkan Mobilya‘da!