Hakkımızda - Benim Blogum
Ünye Mutfak Mobilyaları, Mutfak Mobilyaları Ünye, Ünye Banyo Mobilyaları, Banyo Mobilyaları Ünye, Ünye Banyo Dolapları, Banyo Dolapları Ünye, Ünye Gardırop ve Giyinme Dolapları, Ünye Vestiyer ve Portmanto, Ünye Tv Ünitesi, Ünye Genç Odası, Ünye Amerikan Panel Kapı, Ordu Mutfak Mobilyaları, Mutfak Mobilyaları Ordu, Ordu Banyo Mobilyaları, Banyo Mobilyaları Ordu, Ordu Banyo Dolapları, Banyo Dolapları Ordu, Ordu Gardırop ve Giyinme Dolapları, Ordu Vestiyer ve Portmanto, Ordu Tv Ünitesi, Ordu Genç Odası, Ordu Amerikan Panel Kapı
15284
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15284,bridge-core-2.7.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-26.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Hakkımızda

AKKAN MOBİLYA

AKKAN MOBİLYA 2006 yılından bu yana mutfak ve banyo mobilyaları ile diğer mobilya grupları
( vestiyer-portmanto, Tv-duvar ünitesi, Amerikan panel kapı, Laminat parke, ray kapak dolap, yatak odası )üzerine faaliyet gösteren bir firmadır. Kurulduğu yıldan bu yana sürekli kendini yenileyen, geliştiren ve teknolojiyi yakından takip ederek ürettiği mobilyalara bunu fazlasıyla yansıtan bir firma özelliği taşıyor. Gerek makine ve teçhizatı gerek ham madde kalitesi ve işçiliği ile pazarda adından söz ettirebilen bir firma olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

MİSYON ve VİZYONUMUZ

AKKAN MOBİLYA mutfak ve banyo olarak sektörde adından söz ettirmiş ve güzel işlere imza atmış bir firma olmanın haklı gururunu sizler sayesinde yaşıyoruz. Sizlere daha güzel hizmetler sunmak için sürekli kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Firmamız yılladır ev ve iş yerlerinde özel ölçülendirme sistemi ile tamamen sizin hayal gücünüze ve zevkinize dayanarak bilumum mobilya grupları üretmekte.

Gelecekteki amacımız ise daha geniş çaplı bir firma olarak sizlere mobilya ve ahşabın her alanında hizmetler sunmaktır. Ev mobilyaları ve iş yeri ofis mobilyaları ile hala faaliyetini sürdüren firmamızı ilerleyen yıllarda bahçe mobilyaları sektöründe de göreceksiniz. Ayrıca faaliyetlerimiz hızlandırıp seri üretim sistemine geçiş yaparak daha çok nihai kullanıcıya ulaşmak ise başlıca hedefimiz.